2018 WANHAO naujas DLP 3d spausdintuvas D7 PLIUS dervos spausdintuvo visiškai sukomplektuoti su nanopie viduje su laisvai dervos FEP filmas kaip dovaną

€479.32


2018 WANHAO naujas DLP 3d spausdintuvas D7 PLIUS

derva spausdintuvo visiškai sukomplektuoti su nanopie viduje spausdinti naudojant " Flash Diską su derva nemokamai

Popierinės kopijavimo aparatų matricos 7 PLIUS Didelio Tikslumo 3D spausdintuvas Papuošalai, dantų ir hobbist. WANHAO siūlo sprendimus, iššūkius, su kuriais šiandien susiduria papuošalai, Dantų gamintojai ir hobbist. Mūsų nebrangų 3D Spausdinimo technologija galėtų naudotis daugiau studentų ir hobbist, gerina produkto kokybę ir sumažina patekimo į rinką laiką. Integruoti mūsų aukščiausios raiškos DLP LCD 3D Spausdintuvai su mūsų WANHAO Papuošalai dervos specialybės medžiaga suteikia dvi galimybes iki galutinio produkto: tiesioginis liejimo modelio atveju sudėtingas geometrija arba pakeisti rankiniu būdu sukūrė sidabro meistrų už HTV ir/ar RTV liejimo. D7 PLIUS detalioji Specifikacija : Pirminių atributų technologija : DLP LCD spausdintuvas, įėjimo lygis dervos spausdintuvą. Visą surinkti. Su nanopie viduje, spausdinti naudojant " Flash Disk tik. Ekstruderiu sistema : 405 nm, UV lempos, DLP kreivumą sistema Su Apšiltinti padengti, ar ne : Taip. Iš viso Akinantis gaubtu Programinė įranga : Wanhao Slicer Gijų skersmuo/šviesos: 405nm UV Materialinė parama : 405nm Dervos Maksimalus spausdinimo greitis : 30mm/val Atveju Medžiaga : Plieno Atveju Projekcijos Dydis : 5.5 colių LCD ekranas Tikslumas : X 0.00001 mm Y0.00001mm Z mažoje 0,004 mm LCD ekranas : NE Neto Svoris(kg) : 9.5 kg Bendroji Masė(kg) : 10.5 kg Pakuotės dydis(cm) : 55x30x30cm Sluoksnio Storis : 35-100 mikronų Medžiagų kaina : USD28-36/liter "Plateform Turėtojas : 4 varžto reguliavimas Geležinkelių sistemos užrakinimo sistema : Plieno varžtų fiksavimo kadro" Plateform : Aliuminio statyba plokštės Kainų Diapazonas : Svyravo įvairių šalies Maitinimo blokas : Viduje 110 IR 250V(Automatinis Jungiklis), 50/60Hz, 4.0 A (įvestis), ir mano standartinis IEC kabelis Tipinis pritaikymas : •puikus spausdintuvas, skirtas mokytojams, kurie ketina naudoti spausdintuvų techninė educatioin. •Puikus spausdintuvas, skirtas "PASIDARYK pats" hobbist.

D7 PLIUS išsamios Informacijos Rodinį :

Daugiau informacijos nuotraukos :

Spausdinimo Pavyzdžiai :

WANHAO FACTRORY:

Wanhao 3D spausdintuvas buvo įkurta 2011 m., siekiant suteikti prieinamą 3D spausdintuvai kūrėjai, DIYers, ir pedagogus visame pasaulyje. Per savo patirtį greito produkto vystymo Bendrovė ir toliau kartoti savo produktus, kad suteikti daugiau naudos ir funkcionalumą savo klientams.

WANHAO yra įtraukti į 3D spausdintuvas pateikė nuo 2011 m. pradžios. Keletas Kambariokų naudoti visus savo kišenėje pinigų ir nusipirko vienas Dalykas-O-Matic iš Makerbot. Šis brangus awesome mašinos atnešė šie studentai dideliu entuziazmu 3D projektas, todėl ir padeda šie bičiuliai kurti savo svajonių. 1 Mėn WANHAO Atkartoti Dalykas-O-Matic ir pavadino jį popierinės kopijavimo aparatų matricos VIENAS. Tai 1-os Kartos, Pagaminti Kinijoje, 3D spausdintuvas buvo sujungti dauguma privalumas RepRap ir Makerbot, ir atnaujinti ekstruderiu Ne Blokuoti vieną. Sėkmės popierinės kopijavimo aparatų matricos 1 yra labai skatina šie studentai. Nuo tada Wanhao vaikinai saugo integruojant pažangiausias technologijas ir patirtį, kad tiek profesionalų ir nebrangų 3D spausdintuvai. Mes suprantame, kad kelias į sėkmę yra su daug sunkumų, tačiau Wanhao vaikinai tiki, bekompromisis nori užkariauti viską. Iki 2016 WANHAO yra D4X D4S D5S D5S MINI I3V2 I3 PLIUS ir D6 versija :) Mes esame pasirengę!

Sertifikavimo

GRĮŽTAMOJO RYŠIO IŠ KLIENTŲ :

Žymos: 3d spausdintuvas, dlp 3d spausdintuvas, derva spausdintuvą, Pigūs 3d spausdintuvas, Aukštos Kokybės dlp 3d spausdintuvas, Kinija dervos spausdintuvas Tiekėjai.


( 1 Reitingas )

Vnt.