Qi Imtuvas Atveju iPhone, 6/7 Plius Telefono Magnetinio Galinį Dangtelį, Belaidis Kroviklis Imtuvai Atveju Trensmitter iPhone 6S 7 Juoda

€9.92


QI REIKALAVIMUS: Tai Qi bevielio imtuvo atveju naudoja "Texas instruments" mikroschemų rinkinio įrengtas didelis ritė ir yra suderinamas su DPK Qi 1.0/1.1 standartus. 1A IŠĖJIMO BATERIJA: Mokestis 1A su atitinkamais Qi įkroviklį. Įkrovimo greitis yra lygus įkrovimo greitis per "Apple" Žaibas kabelis ir Maitinimo Plytų. STILINGAS IR APSAUGOS: Šis naujas plonas modelis Qi imtuvas atveju savybės sustiprintos apsaugos spirituoto kampai ir iškėlė kraštus. Žaibas jungtis juostelės buvo sutvirtintas silikono striukė didesnio patvarumo. Šis stilingas atveju komplimentų elegantiškas dizainas jūsų " iPhone 6 7 ULTIMATE PATOGUMUI: Tiesiog vieta jūsų iPhone 6 7 Qi bevielio įkrovimo pagalvėlę, ir krovimas prasidės automatiškai. Nereikia, kad telefonas pririštas prie įkrovimo kabelius, todėl greitą prieigą prie jūsų "iPhone" lengva, kai jo baterija įkraunama.

Žymos: Belaidžio Įkrovikliai, Pigūs Belaidžio Įkrovikliai, Qi Imtuvas Atveju iPhone, 6/7 Plius Telefono Magnetinio Galinį Dangtelį, Belaidis Kroviklis Imtuvai Atveju Trensmitter iPhone 6S 7 Juoda.


( 0 Reitingas )

Vnt.