Vienas vnt 275*160*150mm projekto dėžutė su rankena: kabelių paskirstymo dėžutės ketaus gaubtas, elektroninių paskirstymo dėžutė "PASIDARYK pats" valdymo dėžutė

€29.06


Tipas: Ketaus projekto lauke Pastaba: turime dvi spalvas, šios talpyklos,juoda ir balta.Prašome palikite messaeg mums spalvų ir atitinkamas kiekis norite. Jei nėra pranešimų ,mes atsiųsime atsitiktinai . produkto aprašymas:

1, Itmes : Geležies Atšakų dėžutė su rankena

2, spalva : balta ir juoda

3, dydis : 275x160x150mm

4, Medžiagų : Geležies kūno+plastiko priekiniai ir galiniai skydai

5, Svoris : 1900 g

produkto charakteristikos : 1 , produktą su nepriklausomų pakuotės, dėžės ir dėžutės . 2 , geležies dėžutės išvaizda priima purškiami dažai miltelių perdirbimo. 3 , suderinimas su varžtu. 4 , priedas su maža pakuotė maišelis . 5 , medžiagos, priekinio ir galinio skydo yra plastikiniai . 6 , pagal jūsų poreikį apdirbimo angos atskirai . pagrindinis naudojimas : Geležies dėžutės turi kitokį pavadinimus, nes regioninių skirtumų ir skirtingų naudojimo. Geležinės dėžės, kurios yra naudojamos pramonėje daugiausia apima: kabelių paskirstymo dėžutės, skaitiklis lauke, valdymo dėžutės, ir taip toliau. Geležies lauke yra daugiausia tinka vidaus ir lauko elektros, ryšių, priešgaisrinės saugos įrenginių, plieno lydymo ir naftos chemijos pramonė, elektronika, elektros energijos, geležinkelio, statybos, kasybos, karjerų, oro uostas, viešbučių, laivų, didelės gamyklos, pakrančių gamyklas, atleisti galinių įrenginių, taršos valymo įrenginių. Pavojai aplinkai priemones ir pan. Paslaugų ir gamybos etapus: 1.Besivystančių pelėsis ir jo apdirbimo 2.Modifikavimas produktas ir jo apdirbimo 3.Medžiaga ir spalva produktai gali būti pakeistos taip, kaip reikia. 4.Papildomos išlaidos yra pridėtinės pakeitimo ir apdirbimo, priklausomai nuo pelėsių. 5.Profesinės mašinos skylių korpuse.

Žymos: dėžutė su rankena, box "pasidaryk pats", lauke geležies, Pigūs dėžutė su rankena, Aukštos Kokybės box "pasidaryk pats", Kinija lauke geležies Tiekėjų.


( 1 Reitingas )

Vnt.