Taikymo sritis Kameros stovas, skirtas Šautuvas taikymo Sritis Ginklą taikymo sritis Striukės Apimtis-Kompaktiškas Fotoaparatas Casio "Sony", "Canon ""Nikon" Fujifilm

€41.38


Ieškoti Per Sritį Savo Fotoaparatu ! Įrašo Medžioklė kamera! Mount tinka beveik visų rūšių uoksai 37mm-45.5 mm išorinis skersmuo su paprasta okuliarą, rankenėlės ant okuliaro, okuliarą su kreivų paviršių, arba net okuliaro su mažais žiedais &kovą. Metalo contruction yra pakankamai tvirtos, ilgą laiką naudoti ir leidžia jį naudoti atlaikyti sunkiausias oro sąlygų. Vaizdai aiškesni, nei išmanieji telefonai - Fotoaparatai visada yra daugiau, profesionalus fotografavimas. Vaizdai yra labiau aišku, su kamera, o ne išmanųjį telefoną. Paviršiaus paramos fotoaparatas yra padengtos guma. Stiprus PA plastiko M5x10 varžtai (naudokite 2 vnt. arba 4 gabaliukai). niekada nulio savo sritį.

Žymos: stovai šautuvai, stovai taikymo sritis, mount fotoaparatas, Pigiai stovai šautuvai, Aukštos Kokybės antgaliai, skirti taikymo sritis, Kinija prijungti vaizdo kamera Tiekėjų.


( 2 Reitingas )

Vnt.