Su baterijomis, App kontrolės GL09 GSM Signalizacijos sistema, SMS Alert Belaidžio signalo Namų ir pramonės saugumo nuo įsilaužimo signalizacijos

€34.77


GL09 Aštuonių kanalų Smart GSM SMS Signalizacija lauke Namų apsaugos sistema 1. Visiškai suderinama su GA09 gsm signalizacija 2 langelis. Maitinimo įtampa mažai signalą 3. Platus maitinimo įtampos įėjimas iš DC5V, kad DC16V 4. Į GL09 yra su baterijomis, GSM modulis naudojamas siųsti signalą pranešimo, po sukėlė įvesties. 5. Kai galia baterijas reikia pakeisti, GL09 siunčia " mažai baterija SMS žinutę pirmasis telefono numeris (administratorius). Baterijos žemos įtampos riba gali būti iš anksto nustatytas vartotojo. DC5V-16V Galia SMS signalizacijos pranešimas būtų siunčiamas daugiausiai 6 preset mobiliųjų telefonų, kai jokio pavojaus signalo įvesties sukėlė visas žaliavas (Iš S1 į S8) yra užtrumpinti su GND,tada bus sukelti į aliarmo Signalą SMS galima pritaikyti su jūsų Tekstas Labai protingas ir slim sukurta gsm dėžutė , dydis tik 66mm*62mm ir tik 22 mm aukščio. gali būti lengvai montuojamas prie kitos tikslinės sistema valdybos pridėti gsm signalizacijos funkcijas. Mes galime individualų dizainą GSM Signalizacijos lange pagal jūsų reikalavimai su nemokamai Parama, Tik SMS tekstas signalizacija ar Tik telefonu skambina pavojaus ar Tiek alar Visiškai 8 signalo įvesties ir kiekvienas indėlis gali būti apibrėžta kaip NO arba NC tipo įėjimas Kiekvienas indėlis gali būti Ginkluotas ir Nuginklavo atskirai SMS su comman Į GL09 yra su baterijomis, GSM modulis naudojamas siųsti signalą pranešimo, po sukėlė įvesties. Kai galia baterijas reikia pakeisti, GL09 siunčia " mažai baterija SMS žinutę pirmasis telefono numeris (administratorius)

Pakavimo sąrašas:

Vienas vnt GL09 signalizacijos dėžutė su antena

Vienas vnt kabelio jungtis

(Jokių jutiklis, nėra sim kortelę, bateriją įtraukti į sklypą )

GL09 Aprašymas:

Žalia terminalo DC5V-16V įėjimo Galia

Signalo įvesties žemėlapis:

(Svarbi pastaba: Visi jutiklis turi būti relės perjungimas išėjimo,tada gali būti prijungtas prie GL09 signalo įvestis )

1. Baterijos nėra įtrauktos į užsakymo pakavimo sąrašas.Galite pasirinkti DC5V, kad DC16V baterija. tada jūs setup signalo įtampos ribos, tada, kai kai baterija votage nukrito žemiau tos ribos,tada bus išsiųsti įspėjimo SMS pirmą SMS signalizacija numerį. tada jūs galite eiti norėdami pakeisti bateriją lengvai.

2. Kai normalios darbo,galite perjungti tiek jungiklį į ON padėtis,tada prietaisą bus eiti į "power-save" darbo statusas, tik tada, kai signalo atsitikti, ji bus eiti atgal į budrus ir siųsti signalą SMS žinute. Tai padės taupyti bateriją labai.

Žymos: namų signalizacijos, su baterijomis, signalizacijos sistema, Pigūs signalizacijos namų, Aukštos Kokybės baterija maitinamo, Kinija signalizacijos sistemos Tiekėjų.


( 1 Reitingas )

Vnt.